ÇOKLU MADALYA LİSTESİ
After 38 of 38 yarışmalar
Selected sport: 2017 Avrupa Gençlik Olimpiyat Festivali
Derece İsim NOC Yarışma Madalya Tarih Madalya Sayısı Toplam Derece
G S B Toplam
1 NEKRASOV Andrei RUS RUS Kayaklı Koşu Boys' Sprint Free 16 Şub 3 1 0 4 =1
      Kayaklı Koşu Erkekler 10km Serbest Takip Yarışı 14 Şub    
      Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub    
      Kayaklı Koşu Erkekler 7.5km Bireysel Klasik 13 Şub    
1 RASSKAZOVA Vera RUS RUS Sürat Pateni Kızlar 1500m 15 Şub 3 1 0 4 =1
      Sürat Pateni Kızlar 500m 16 Şub    
      Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub    
      Sürat Pateni Kızlar 1000m 17 Şub    
3 ZAJC Timi SLO SLO Kayakla Atlama Erkekler Normal Atlama Kulesi Bireysel 15 Şub 3 0 0 3 =4
      Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub    
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
4 KUCHEVA Elena RUS RUS Kayaklı Koşu Girls' Sprint Free 16 Şub 2 2 0 4 =1
      Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub    
      Kayaklı Koşu Kızlar 5km Bireysel Klasik 13 Şub    
      Kayaklı Koşu Kızlar 7.5km Serbest Takip Yarışı 14 Şub    
5 ABDULKAIUMOVA Rinata RUS RUS Alp Disiplini Kızlar Giant Slalom 13 Şub 2 0 0 2 =12
      Alp Disiplini Parallel Nations Team Event 17 Şub    
5 CORNILLAT Lucas FRA FRA Snowboard Erkekler Snowboard Cross 15 Şub 2 0 0 2 =12
      Snowboard Karma Takım Snowboard Cross 16 Şub    
5 GRIGOREVA Anna RUS RUS Biathlon Kızlar 7.5km Takip Yarışı 15 Şub 2 0 0 2 =12
      Biathlon Mixed Relay 17 Şub    
5 JOVAN Tomi SLO SLO Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub 2 0 0 2 =12
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
5 KUSKOVA Kristina RUS RUS Kayaklı Koşu Kızlar 7.5km Serbest Takip Yarışı 14 Şub 2 0 0 2 =12
      Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub    
5 SILLIERES Agathe FRA FRA Snowboard Girls' Snowboard Cross 15 Şub 2 0 0 2 =12
      Snowboard Karma Takım Snowboard Cross 16 Şub    
5 VINATZER Alex ITA ITA Alp Disiplini Boys' Slalom 16 Şub 2 0 0 2 =12
      Alp Disiplini Erkekler Giant Slalom 14 Şub    
12 DIEU Romane FRA FRA Kayakla Atlama Kızlar Normal Atlama Kulesi Bireysel 15 Şub 1 2 0 3 =4
      Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub    
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
12 POIKKIMAKI Miska FIN FIN Kayaklı Koşu Erkekler 7.5km Bireysel Klasik 13 Şub 1 2 0 3 =4
      Kayaklı Koşu Boys' Sprint Free 16 Şub    
      Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub    
14 BENED Camille FRA FRA Biathlon Kızlar 6km Sürat Koşusu 14 Şub 1 1 1 3 =4
      Biathlon Mixed Relay 17 Şub    
      Biathlon Kızlar 7.5km Takip Yarışı 15 Şub    
14 SHEVCHENKO Anastasia RUS RUS Biathlon Mixed Relay 17 Şub 1 1 1 3 =4
      Biathlon Kızlar 7.5km Takip Yarışı 15 Şub    
      Biathlon Kızlar 6km Sürat Koşusu 14 Şub    
16 BOYTSOVA Sofya RUS RUS Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub 1 1 0 2 =12
      Sürat Pateni Kızlar 1500m 15 Şub    
16 BRIFFAZ Thomas FRA FRA Biathlon Erkekler 10km Takip Yarışı 15 Şub 1 1 0 2 =12
      Biathlon Mixed Relay 17 Şub    
16 IVLIEV Konstantin RUS RUS Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub 1 1 0 2 =12
      Sürat Pateni Boys' 1500m 15 Şub    
16 KRIZNAR Nika SLO SLO Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub 1 1 0 2 =12
      Kayakla Atlama Kızlar Normal Atlama Kulesi Bireysel 15 Şub    
16 MURPHY Peter LUX LUX Sürat Pateni Boys' 1500m 15 Şub 1 1 0 2 =12
      Sürat Pateni Boys' 500m 16 Şub    
16 STORMOWSKA Kamila POL POL Sürat Pateni Kızlar 1000m 17 Şub 1 1 0 2 =12
      Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub    
16 TOMSIC Nika SLO SLO Alp Disiplini Girls' Slalom 15 Şub 1 1 0 2 =12
      Alp Disiplini Parallel Nations Team Event 17 Şub    
23 KOMAR Katra SLO SLO Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub 1 0 1 2 =12
      Kayakla Atlama Kızlar Normal Atlama Kulesi Bireysel 15 Şub    
23 KUZNETSOV Andrei RUS RUS Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub 1 0 1 2 =12
      Kayaklı Koşu Erkekler 10km Serbest Takip Yarışı 14 Şub    
23 PERVUSHIN Mikhail RUS RUS Biathlon Mixed Relay 17 Şub 1 0 1 2 =12
      Biathlon Erkekler 7.5km Sürat Koşusu 14 Şub    
23 SELLIER Diane FRA FRA Sürat Pateni Boys' 1000m 17 Şub 1 0 1 2 =12
      Sürat Pateni Boys' 500m 16 Şub    
23 SIMAKIN Aleksei RUS RUS Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub 1 0 1 2 =12
      Sürat Pateni Boys' 1000m 17 Şub    
23 VIUKHIN Andrei RUS RUS Biathlon Mixed Relay 17 Şub 1 0 1 2 =12
      Biathlon Erkekler 10km Takip Yarışı 15 Şub    
29 LEAROYD Jonathan FRA FRA Kayakla Atlama Erkekler Normal Atlama Kulesi Bireysel 15 Şub 0 3 0 3 =4
      Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub    
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
30 CONTAMINE Mathis FRA FRA Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub 0 2 1 3 =4
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
      Kayakla Atlama Erkekler Normal Atlama Kulesi Bireysel 15 Şub    
30 KOIVISTO Petteri FIN FIN Kayaklı Koşu Erkekler 10km Serbest Takip Yarışı 14 Şub 0 2 1 3 =4
      Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub    
      Kayaklı Koşu Erkekler 7.5km Bireysel Klasik 13 Şub    
32 DREZET Jason FRA FRA Biathlon Erkekler 10km Takip Yarışı 15 Şub 0 2 0 2 =12
      Biathlon Mixed Relay 17 Şub    
32 MARTINEZ Kim FRA FRA Snowboard Girls' Snowboard Cross 15 Şub 0 2 0 2 =12
      Snowboard Karma Takım Snowboard Cross 16 Şub    
34 BOOK Josefiina FIN FIN Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub 0 1 1 2 =12
      Kayaklı Koşu Kızlar 7.5km Serbest Takip Yarışı 14 Şub    
34 DALRYMPLE Georgie NED NED Sürat Pateni Kızlar 500m 16 Şub 0 1 1 2 =12
      Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub    
34 ESCANE Doriane FRA FRA Alp Disiplini Kızlar Giant Slalom 13 Şub 0 1 1 2 =12
      Alp Disiplini Parallel Nations Team Event 17 Şub    
34 KAHARA Jasmin FIN FIN Kayaklı Koşu Mixed Relay 4x5km 17 Şub 0 1 1 2 =12
      Kayaklı Koşu Girls' Sprint Free 16 Şub    
34 MARKIEWICZ Patrycja POL POL Sürat Pateni Karma 3000m Bayrak Yarışı 17 Şub 0 1 1 2 =12
      Sürat Pateni Kızlar 1000m 17 Şub    
39 BASKAKOV Ilya RUS RUS Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub 0 0 2 2 =12
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
39 BIANCHINI Augustin FRA FRA Alp Disiplini Boys' Slalom 16 Şub 0 0 2 2 =12
      Alp Disiplini Parallel Nations Team Event 17 Şub    
39 DONSKIKH Daniil RUS RUS Snowboard Erkekler Snowboard Cross 15 Şub 0 0 2 2 =12
      Snowboard Karma Takım Snowboard Cross 16 Şub    
39 MARCHUKOV Aleksandr RUS RUS Kayakla Atlama Mixed Team 17 Şub 0 0 2 2 =12
      Kayakla Atlama Normal Hill Team 17 Şub    
39 TUNNO Melissa ITA ITA Sürat Pateni Kızlar 500m 16 Şub 0 0 2 2 =12
      Sürat Pateni Kızlar 1500m 15 Şub    
Legend
Kısaltma Anlamı
B Bronz Madalya
G Altın Madalya
NOC Ulusal Olimpiyat Komitesi
S Gümüş Madalya
Resmi zamanlama ve sonuçlar Swiss Timing tarafından sağlanmaktadır