TARİHE GÖRE MADALYA
After 38 of 38 yarışmalar


Hepsi Günler
Şubat
13 14 15 16 17
Selected date: Tüm Günler
AS
Alp Disiplini
Yarışma Madalya NOC Atlet
Girls' Slalom Gold SLO SLO - Slovenya TOMSIC Nika
Silver FIN FIN - Finlandiya KORPIO Nella
Bronze ITA ITA - İtalya DELLA MEA Lara
Kızlar Giant Slalom Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu ABDULKAIUMOVA Rinata
Silver FRA FRA - Fransa ESCANE Doriane
Bronze CZE CZE - Çek Cumhuriyeti BUBAKOVA Nikola
Boys' Slalom Gold ITA ITA - İtalya VINATZER Alex
Silver CRO CRO - Hırvatistan NIKIC Leon
Bronze FRA FRA - Fransa BIANCHINI Augustin
Erkekler Giant Slalom Gold ITA ITA - İtalya VINATZER Alex
Silver FIN FIN - Finlandiya TORVINEN Turo
Bronze ITA ITA - İtalya ZAZZARO Giovanni
Parallel Nations Team Event Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu Russian Federation
( GURYANOV Nikita ,  KROKHINA Sofia ,  SHERINA Natalia ,  TRYASOV Leonid )
Silver SLO SLO - Slovenya Slovenia
( NARALOCNIK Nejc ,  OTONICAR Ziva ,  PASCINSKI Tadej ,  TOMSIC Nika )
Bronze FRA FRA - Fransa France
( BIANCHINI Augustin ,  ERRARD Anouck ,  ESCANE Doriane ,  GUILLOT Clement )
BT
Biathlon
Yarışma Madalya NOC Atlet
Kızlar 6km Sürat Koşusu Gold FRA FRA - Fransa BENED Camille
Silver UKR UKR - Ukrayna DMYTRENKO Khrystyna
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu SHEVCHENKO Anastasia
Kızlar 7.5km Takip Yarışı Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu GRIGOREVA Anna
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu SHEVCHENKO Anastasia
Bronze FRA FRA - Fransa BENED Camille
Erkekler 7.5km Sürat Koşusu Gold CZE CZE - Çek Cumhuriyeti HORNIG Vitezslav
Silver EST EST - Estonya SIIMER Kristo
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu PERVUSHIN Mikhail
Erkekler 10km Takip Yarışı Gold FRA FRA - Fransa BRIFFAZ Thomas
Silver FRA FRA - Fransa DREZET Jason
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu VIUKHIN Andrei
Mixed Relay Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu RUSSIAN FEDERATION
( GRIGOREVA Anna ,  PERVUSHIN Mikhail ,  SHEVCHENKO Anastasia ,  VIUKHIN Andrei )
Silver FRA FRA - Fransa FRANCE
( BENED Camille ,  BRIFFAZ Thomas ,  CHAUVEAU Sophie ,  DREZET Jason )
Bronze FIN FIN - Finlandiya FINLAND
( INVENIUS Otto ,  KERANEN Jenni ,  KERANEN Maija ,  PANTTILA Santtu )
CC
Kayaklı Koşu
Yarışma Madalya NOC Atlet
Kızlar 5km Bireysel Klasik Gold SLO SLO - Slovenya MANDELJC Anja
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu KUCHEVA Elena
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu TROFIMOVA Aleksandra
Kızlar 7.5km Serbest Takip Yarışı Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu KUSKOVA Kristina
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu KUCHEVA Elena
Bronze FIN FIN - Finlandiya BOOK Josefiina
Girls' Sprint Free Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu KUCHEVA Elena
Silver CZE CZE - Çek Cumhuriyeti HOLIKOVA Zuzana
Bronze FIN FIN - Finlandiya KAHARA Jasmin
Erkekler 7.5km Bireysel Klasik Gold FIN FIN - Finlandiya POIKKIMAKI Miska
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu NEKRASOV Andrei
Bronze FIN FIN - Finlandiya KOIVISTO Petteri
Erkekler 10km Serbest Takip Yarışı Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu NEKRASOV Andrei
Silver FIN FIN - Finlandiya KOIVISTO Petteri
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu KUZNETSOV Andrei
Boys' Sprint Free Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu NEKRASOV Andrei
Silver FIN FIN - Finlandiya POIKKIMAKI Miska
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu TERENTEV Aleksandr
Mixed Relay 4x5km Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu Russia
( KUCHEVA Elena ,  KUSKOVA Kristina ,  KUZNETSOV Andrei ,  NEKRASOV Andrei )
Silver FIN FIN - Finlandiya Finland
( BOOK Josefiina ,  KAHARA Jasmin ,  KOIVISTO Petteri ,  POIKKIMAKI Miska )
Bronze FRA FRA - Fransa France
( BUIATTI Vincent ,  GAL Melissa ,  LOUVRIER Emilien ,  REYNAUD Lou )
CU
Curling
FS
Artistik Patinaj
IH
Buz Hokeyi
Yarışma Madalya NOC Atlet
Erkekler Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu Russian Federation
( ARBUZOV Egor ,  BURENOV Nikolai ,  CHECHELEV Daniil ,  CHERNYI Aleksandr ,  CHUFAROV Makar ,  GORDIN Aleksandr ,  GUSKOV Matvey ,  GUTIK Daniil ,  IANEVSKII Sergei ,  KNIAZEV Artemii ,  LIKHACHEV Iaroslav ,  NIKOLAEV Ilya ,  PODKOLZIN Vasily ,  SAFONOV Ilya ,  SERDYUK Egor ,  STIKHANOVSKIY Mikhail ,  TIUVILIN Dmitrii ,  TSYPLAKOV Aleksei ,  ZARUBIN Artem ,  ZINOVYEV Danil )
Silver BLR BLR - Belarus Belarus
( ANDREYEU Kiryl ,  AZHGIREI Pavel ,  BARKOUSKI Uladzislau ,  DZIANISAU Pavel ,  FIADOSAU Kiryl ,  IHNATAU Kiryl ,  KATSIALOUSKI Aliaksei ,  KAVALIOU Mikhail ,  KOLIACHONOK Uladzislau ,  KRYLOVICH Ilya ,  KURYLOVICH Matsvei ,  LEUSHUNOU Kiryl ,  MASILEVICH Viktar ,  MIAZHEINIKAU Kiryl ,  NIAKRASAU Ivan ,  PUSEU Ivan ,  PYSHKAILA Mikita ,  SALAUYOU Ilya ,  SHCHOCHYN Vadzim ,  TALAPILA Mikita )
Bronze SVK SVK - Slovakya Slovakia
( BATORY Matej ,  DLUGOS Marcel ,  DZUGAN Robert ,  FASKO - RUDAS Martin ,  HRYZAK Ivan ,  HUDEC Sebastian ,  HVIZDOS Alexander ,  ILENCIK Matej ,  KOBOLKA Adam ,  KOVACIK Kristian ,  MELCHER Peter ,  MINKO Oliver ,  OKULIAR Oliver ,  PAULINY Adam ,  SARVAS Jan ,  SELIGA Dominik ,  TURAN Oliver ,  VITALOS Martin ,  VOJVODA Michal ,  ZEKUCIA Alexander )
ST
Sürat Pateni
Yarışma Madalya NOC Atlet
Kızlar 500m Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu RASSKAZOVA Vera
Silver NED NED - Hollanda DALRYMPLE Georgie
Bronze ITA ITA - İtalya TUNNO Melissa
Kızlar 1000m Gold POL POL - Polonya STORMOWSKA Kamila
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu RASSKAZOVA Vera
Bronze POL POL - Polonya MARKIEWICZ Patrycja
Kızlar 1500m Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu RASSKAZOVA Vera
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu BOYTSOVA Sofya
Bronze ITA ITA - İtalya TUNNO Melissa
Boys' 500m Gold LTU LTU - Litvanya RAMANAUSKAS Salvijus
Silver LUX LUX - Lüxemburg MURPHY Peter
Bronze FRA FRA - Fransa SELLIER Diane
Boys' 1000m Gold FRA FRA - Fransa SELLIER Diane
Silver TUR TUR - Türkiye KARAGOL Hazar
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu SIMAKIN Aleksei
Boys' 1500m Gold LUX LUX - Lüxemburg MURPHY Peter
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu IVLIEV Konstantin
Bronze ITA ITA - İtalya LUCA Spechenhauser
Karma 3000m Bayrak Yarışı Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu Russian Federation
( BOYTSOVA Sofya ,  IVLIEV Konstantin ,  RASSKAZOVA Vera ,  SIMAKIN Aleksei )
Silver POL POL - Polonya Poland
( BOGDANOWICZ Jan ,  GISZKA Krystian ,  MARKIEWICZ Patrycja ,  STORMOWSKA Kamila )
Bronze NED NED - Hollanda Netherlands
( BOSMA Hugo ,  DALRYMPLE Georgie ,  VAN 'T WOUT Melle ,  VAN ZUIJLEN Sara )
SJ
Kayakla Atlama
Yarışma Madalya NOC Atlet
Kızlar Normal Atlama Kulesi Bireysel Gold FRA FRA - Fransa DIEU Romane
Silver SLO SLO - Slovenya KRIZNAR Nika
Bronze SLO SLO - Slovenya KOMAR Katra
Erkekler Normal Atlama Kulesi Bireysel Gold SLO SLO - Slovenya ZAJC Timi
Silver FRA FRA - Fransa LEAROYD Jonathan
Bronze FRA FRA - Fransa CONTAMINE Mathis
Normal Hill Team Gold SLO SLO - Slovenya Slovenia
( DOBRE Bernard ,  JOVAN Tomi ,  VODUSEK Lovro ,  ZAJC Timi )
Silver FRA FRA - Fransa France
( BATBY Alessandro ,  CONTAMINE Mathis ,  DIEU Romane ,  LEAROYD Jonathan )
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu Russian Federation
( BASKAKOV Ilya ,  LOGINOV Aleksandr ,  MARCHUKOV Aleksandr ,  YUDIN Artem )
Mixed Team Gold SLO SLO - Slovenya Slovenia
( JOVAN Tomi ,  KOMAR Katra ,  KRIZNAR Nika ,  ZAJC Timi )
Silver FRA FRA - Fransa France
( BRESSAND Marine ,  CONTAMINE Mathis ,  DIEU Romane ,  LEAROYD Jonathan )
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu Russian Federation
( BARANTCEVA Aleksandra ,  BASKAKOV Ilya ,  IAKOVLEVA Lidiia ,  MARCHUKOV Aleksandr )
SB
Snowboard
Yarışma Madalya NOC Atlet
Girls' Parallel Giant Slalom Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu BOLTAEVA Elena
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu KUROCHKINA Anastasia
Bronze TUR TUR - Türkiye KARAKULAK Aydan
Girls' Snowboard Cross Gold FRA FRA - Fransa SILLIERES Agathe
Silver FRA FRA - Fransa MARTINEZ Kim
Bronze GBR GBR - Büyük Britanya SOUTTER Ellie
Erkekler Paralel Giant Slalom Gold RUS RUS - Rusya Federasyonu LOGINOV Dmitry
Silver RUS RUS - Rusya Federasyonu NAUMOV Stepan
Bronze SLO SLO - Slovenya OZEBEK Ziga
Erkekler Snowboard Cross Gold FRA FRA - Fransa CORNILLAT Lucas
Silver UKR UKR - Ukrayna MOSTOVENKO Glib
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu DONSKIKH Daniil
Karma Takım Snowboard Cross Gold FRA FRA - Fransa France 1
( CORNILLAT Lucas ,  SILLIERES Agathe )
Silver FRA FRA - Fransa France 2
( HERPIN Guillaume ,  MARTINEZ Kim )
Bronze RUS RUS - Rusya Federasyonu Russian Federation
( DONSKIKH Daniil ,  VASILEVA Zinaida )
Legend
Kısaltma Anlamı
NOC Ulusal Olimpiyat Komitesi
Resmi zamanlama ve sonuçlar Swiss Timing tarafından sağlanmaktadır